Середа, 21.12.2016, 02:33 Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню сайту

Розділи новин
Анонси подій
Наші проекти
Про нас пишуть
Концертний фотоколаж
Всеукраїнські заходи
Сьогодення Збройних Сил
Регіональні заходи
Світ музики
Мистецька сторінка
Оголошення
Різне

Міні-чат

Наше опитування
Чи подобається Вам наш сайт?
Всього відповідей: 609


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Іменинники
Сьогодні: іменинників немає

Погода в інших містах

Читайте нас

Духовий оркестр Хор Камерний оркестр Балет Солісти

ШЕВЧУК Олександр Іванович

Начальник центру – художній керівник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України, підполковник.
Закінчив Чернігівське музичне училище ім. Л.М. Ревуцького − у 1986 році, потім навчався в Петрозаводській філії Ленінградської консерваторії ім. Римського-Корсакова по класу флейти.
З 1992 року почав свою творчу діяльність як диригент із камерним оркестром Чернігівської філармонії, потім, з 1996 року, − диригент муніципального оркестру; одночасно веде студентський симфонічний оркестр музичного училища.
Концертна діяльність на міжнародній арені почалася з 1998 року постановкою твору “Танець смерті” композитора Отто Кемпфа для камерного оркестру, хору, фортепіано та балету в місті Мемімгемм (Німеччина).
З 2003 р. заступник начальника центру − начальник військового оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Спільно з оркестром неодноразово брав участь у міжнародних військових фестивалях Європи та Росії.
В 2007 році представляв Україну на IV Молодіжному міжнародному фестивалі в Німеччині як диригент молодіжного симфонічного оркестру.


КІШМАН Ігор Іванович

КІШМАН Ігор Іванович. Заступник начальника центру − начальник військового орекстру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, підполковник.
Закінчив Рівненське музичне училище по класу кларнета з відзнакою в 1997 році та був направлений у військовий інститут ім. П.Сагайдачного при Національному університеті «Львівська Політехніка» на кафедру військових диригентів (м. Львів).
По закінченню військового інституту з відзнакою був направлений на проходження військової служби в 169 навчальний центр як військовий диригент.
У 2003 році призначений на займану посаду у військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.
Його творча діяльність включає активну участь у парадах, фестивальних поїздках, концертній діяльності в столиці України та в регіонах держави.
Характерною професійною рисою є створення складних композицій для духового оркестру та солістів.
Насьогодні майор Кішман І.І. поєднує службову діяльність з педагогічною − очолює духовий оркестр Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького.


СІКОРА Максим Степанович

Заступник начальника центру – адміністратор військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, майор.
Закінчив Одеський інститут Сухопутних військ (факультет тилу) у 2000 році. По закінченню інституту був направлений для проходження служби у 314 окремий батальйон охорони та обслуговування штабу Північного оперативного командування.
З квітня 2004 року по грудень 2008 року – командир 55 окремої роти охорони та обслуговування Територіального управління «Північ».
З грудня 2008 року – заступник начальника центру – адміністратор військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Основною сферою діяльності є забезпечення бойової та мобілізаційної готовності, планування бойової підготовки, організація та забезпечення життєдіяльності центру, забезпечення виконання рішень та наказів, розробка керівних документів центру. В даному напрямку постійно співпрацює з посадовими особами Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, військових частин тощо.


ГРИСЬКОВ Юрій Дмитрович

Заступник начальника військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України з виховної роботи, майор.
Закінчив Хмельницьке музичне училище по класу труби з відзнакою в 1995 році та був направлений у військовий інститут ім. П.Сагайдачного при Національному університеті «Львівська Політехніка» на кафедру військових диригентів (м. Львів).
По закінченню військового інституту з відзнакою був направлений на проходження військової служби у 8 окрему бригаду спеціального призначення як начальник оркестру-військовий диригент.
У серпні 2001 року проходить службу як начальник оркестру-військовий диригент у Львівському військовому інституті Національного університету «Львівська Політехніка». Спільно з оркестром неодноразово брав участь у міжнародних військових фестивалях Європи (Польща). У 2005 році продовжує свою творчу діяльність як викладач військово-диригентської кафедри військового інституту.
З лютого 2007 року – заступник начальника військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України з виховної роботи.
Основною сферою діяльності є розробка та створення методично-навчальних програм центру, організація та координація навчального процесу, пропагування діяльності центру через засоби масової інформації. В цьому напрямку постійно співпрацює з місцевими телерадіокомпаніями та регіональними представництвами центральних телеканалів, засобами масової інформації Збройних Сил України.


ПЕТРОВА Галина Іванівна

Головний режисер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України
Петрова Галина Іванівна свою творчу діяльність розпочала у 1984 році концертмейстером Заслуженого народного хору УССР «Десна».
У 1986 році закінчила Чернігівське музичне училище імені Л.М.Ревуцького.
З 1989 року – завідуюча відділу народної творчості Чернігівського обласного міжспілкового будинку самодіяльної творчості.
У 1991 році працює заступником директора з творчої роботи Об’єднання парків культури та відпочинку міста Чернігова.
З 1992 по 2004 роки займається організацією та проведенням гастрольно-концертних заходів провідних солістів та творчих колективів країн СНГ на території України, Росії, Білорусії та ін.
У вересні 2004 року розпочала роботу у військово-музичному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України.
У 2010 році закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв.
Основна сфера діяльності полягає в ретельному плануванні та узгодженні, відносно видів та форм гастрольно-концертної діяльності, всіх необхідних чинників, які є основою повноцінної життєдіяльності центру.


ГОНЧАРЕНКО Марина Анатоліївна

Головний хормейстер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України.
З 1982 по 1986 роки навчалась у Чернігівському музичному училищі ім. Л. М. Ревуцького (відділ хорового диригування).
З 1986 по 1991роки навчалась у Харківському інституті мистецтв на факультеті хорового диригування.
Після закінчення інституту працює в Чернігівському музичному училищі ім. Л. М. Ревуцького викладачем хорових дисциплін.
З 1998 року працює солісткою 7 військового оркестру штабу Північного Оперативного Командування.
З 2003 року займає посаду головного хормейстера ансамблю пісні і танцю військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
В 2005 році Гончаренко М.А. удостоєна почесного звання України “Заслужений артист України”. Вона активно займається концертною діяльністю як і солістка, у творчому доробку якої народні, естрадні, джазові та авторські композиції.
Колектив камерного хору центру під керівництвом Марини Гончаренко веде активну концертну діяльність, плідно співпрацюючи з провідними сучасними композиторами. Керований нею колектив є лауреатом VI Всеукраїнського хорового конкурсу імені Дениса Січинського. Це професійний творчий колектив з надзвичайно потужним мистецьким арсеналом – твори класичних, сучасних українських авторів, духовна музика (участь у богослужінні), українські народні пісні в обробці, джазово-естрадні твори.

ХОР


ФІЛІН Світлана Миколаївна

Хормейстер камерного хору ансамблю пісні і танцю військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України.
Водночас з навчанням у Чернігівському музичному училищі імені Л.М. Ревуцького (клас викладача Козака М.В.) в період з 199 по 2003 роки розпочала диригентську практику регентом церковного хору.
По закінченні Чернігівського музичного училища з 2003 року продовжує свою творчу діяльність у військово-музичному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України на посаді артиста камерного хору.
За п’ятирічний творчий період отримала освіту в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка в 2006 році та в 2008 році закінчила Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв.
Концепція полігамності, яка була започаткована в камерному хорі центру, дала можливість Світлані Філін проявити себе в якості солістки хору, керівника джаз-секстету «Maj», естрадної виконавиці та ведучої концертних програм.

ХОР


НОВИК Наталія Анатоліївна

Головний балетмейстер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України.
У 2008 році отримала диплом хореографа балетмейстера ансамблю народного танцю, викладача фахових дисциплін Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв.
Під час навчання у Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв працювала як артистка шоу-балету «Ватан» (2005-2007 р.р.,м. Київ), артистка шоу-балету «Політ» Національного афіаційного університету (2004 р., м. Київ), артистка шоу-балету «Freedom» (2007-2008 р.р., м. Київ), артистка балету Національного заслуженого академічний ансамбль танцю України ім. П. П.Вірського (2007-2008 р.р., м. Київ).
З версеня 2009 року – головний балетмейстер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Робота балету під керівництвом Наталії Новик полягає в різнобічності жанрової палітри, а саме від класичного, народного танцю до сучасного модерну.
Основний напрямок творчості Наталії Новик – це балет, який представляє собою живу картину пристрастей, звичаїв, обрядів та побутових особливостей різних народів світу в поєднанні із сучасною стилізацією танцю. Особливість цього поєднання в її творчості – це спілкування з душею глядача.

БАЛЕТВипадкові світлиниФорма входу
Логін:
Пароль:

Культурний Простір

ІнформаціяКалендар новин
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

Друзі сайту

балет шоу дефіле нотна бібліотека солісти духовий оркестр парад симфонічний оркестр соліст спів вальс День Перемоги фестиваль Балін концерт оркестр Камерний оркестр військово-музичний центр камерний хор Чернігів біг-бенд джаз військовослужбовці Збройні Сили України сьогодення Збройних Сил України Київ Армія - дітям Квітка Миру День призовника Час нових героїв полігон покладання квітів акція Франція шоу-програма діти кохання житомир Полі-Арт рекорд України Хрещатик 65 років підготовка Центральний будинок офіцерів новорічна вистава Фотоальбом Хор Гончарівськ Романтік серце
Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних сил України © 2016